

2 959,71 ₴/комплект
2 782,13 ₴/комплект
Технічні характеристики* Автолампа Philips H4 11342U3022X2 Ultinon Pro5000 +160% (2 шт.):
| Тип світла | світлодіод |
| Кількість | 2 шт. |
| Призначення | ближнє/дальнє світло |
| потужність | 21 W |
| Тип лампи | H4 |
| Цоколь | P43t |
| Тип світлодіодів | 11342U3022X2 |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Напруга | 13,2 В |
| Колір світла | білий холодний |
| розміри | 110x130x50 мм (в упаковці) |
| Додатково | |
|---|---|
|
До 160% яскравіше світло Колірна температура 5800 К для яскравого білого світла Термін служби до 3000 годин |
|
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 11342U3022X2 |
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Тип лампы | H4 |
| Цоколь | H4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Светодиодные |
| Гарантия | 14 днів |
| Дополнительные характеристики | Радіатор та кулер |